STATISTIKA ZA 41. MEDNARODNI KARATE TURNIR
"TRBOVLJE 2013"

14.12.2013

STATISTICAL DATA FOR 41. MEDNARODNI KARATE TURNIR
"TRBOVLJE 2013"

14.12.2013

  VSI PRIJAVLJENI TEKMOVALCI/ALL APPLIED COMPETITORS :
   DOMAČI/SLOVENIAN   TUJI/FOREIGN   SKUPAJ/TOTAL 
 TEKMOVALCI/COMPETITORS  316 256 572
 KLUBI/CLUBS  42 29 71
 DRŽAVE/COUNTRIES      15

 

Top
  VSI POTRJENI TEKMOVALCI/ALL CONFIRMED COMPETITORS :
   DOMAČI/SLOVENIAN   TUJI/FOREIGN   SKUPAJ/TOTAL 
 TEKMOVALCI/COMPETITORS  295 241 536
 KLUBI/CLUBS  41 28 69
 DRŽAVE/COUNTRIES      15

 

Top
  VSI PRIJAVLJENI TEKMOVALCI SKUPINE A/ALL APPLIED COMPETITORS GROUP A:
   DOMAČI/SLOVENIAN   TUJI/FOREIGN   SKUPAJ/TOTAL 
 TEKMOVALCI/COMPETITORS  166 136 302
 KLUBI/CLUBS  31 23 54
 DRŽAVE/COUNTRIES      15

 

Top
  VSI POTRJENI TEKMOVALCI SKUPINE A/ALL CONFIRMED COMPETITORS GROUP A:
   DOMAČI/SLOVENIAN   TUJI/FOREIGN   SKUPAJ/TOTAL 
 TEKMOVALCI/COMPETITORS  159 127 286
 KLUBI/CLUBS  30 23 53
 DRŽAVE/COUNTRIES      15

 

Top
  VSI PRIJAVLJENI TEKMOVALCI SKUPINE B/ALL APPLIED COMPETITORS GROUP B:
   DOMAČI/SLOVENIAN   TUJI/FOREIGN   SKUPAJ/TOTAL 
 TEKMOVALCI/COMPETITORS  150 119 269
 KLUBI/CLUBS  37 23 60
 DRŽAVE/COUNTRIES      15

 

Top
  VSI POTRJENI TEKMOVALCI SKUPINE B/ALL CONFIRMED COMPETITORS GROUP B:
   DOMAČI/SLOVENIAN   TUJI/FOREIGN   SKUPAJ/TOTAL 
 TEKMOVALCI/COMPETITORS  136 113 249
 KLUBI/CLUBS  35 23 58
 DRŽAVE/COUNTRIES      15

 

Top
  VSI PRIJAVLJENI NASTOPI SKUPINE A/ALL APPLIED ENTRIES GROUP A:
   KATE/KATA   BORBE/KUMITE   SKUPAJ/TOTAL 
 DOMAČI/SLOVENIAN  126 81 207
 TUJI/FOREIGN  85 90 175
 SKUPAJ/TOTAL  211 171 382

 

Top
  VSI POTRJENI NASTOPI SKUPINE A/ALL CONFIRMED ENTRIES GROUP A:
   KATE/KATA   BORBE/KUMITE   SKUPAJ/TOTAL 
 DOMAČI/SLOVENIAN  120 78 198
 TUJI/FOREIGN  82 82 164
 SKUPAJ/TOTAL  202 160 362

 

Top
  VSI PRIJAVLJENI NASTOPI SKUPINE B/ALL APPLIED ENTRIES GROUP B:
   KATE/KATA   BORBE/KUMITE   SKUPAJ/TOTAL 
 DOMAČI/SLOVENIAN  48 110 158
 TUJI/FOREIGN  27 96 123
 SKUPAJ/TOTAL  75 206 281

 

Top
  VSI POTRJENI NASTOPI SKUPINE B/ALL CONFIRMED ENTRIES GROUP B:
   KATE/KATA   BORBE/KUMITE   SKUPAJ/TOTAL 
 DOMAČI/SLOVENIAN  42 101 143
 TUJI/FOREIGN  26 91 117
 SKUPAJ/TOTAL  68 192 260

 

Top

ŠTEVILO TEKMOVALCEV PO KATEGORIJAH / NUMBER OF COMPETITORS IN EACH CATEGORY

KATEGORIJA / CATEGORY Št.
   A1-KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-6.KYU <7 LET/YEAR 2
   A2-KATA ŽENSKE/FEMALE ABS <7 LET/YEAR 2
   A3-KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-5.KYU 8-9 LET/YEARS 9
   A4-KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 8-9 LET/YEARS 7
   A5-KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-4.KYU 10-11 LET/YEARS 12
   A6-KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 10-11 LET/YEARS 20
   A7-KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-3.KYU 12-13 LET/YEARS 11
   A8-KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 12-13 LET/YEARS 18
   A9-KATA ŽENSKE/FEMALE 14-15 LET/YEARS 15
   A10-KATA ŽENSKE/FEMALE 16-17 LET/YEARS 11
   A11-KATA ŽENSKE/FEMALE 16 LET/YEAR > 8
   A12-KATA ŽENSKE/FEMALE 35 LET/YEAR > 3
   B1-KATA MOŠKI/MALE 8.-6.KYU 7 < 7
   B2-KATA MOŠKI/MALE ABS.KYU 7 < 2
   B3-KATA MOŠKI/MALE 8.-5.KYU 8-9 LET/YEARS 15
   B4-KATA MOŠKI/MALE ABS 8-9 LET/YEARS 16
   B5-KATA MOŠKI/MALE 8.-4.KYU 10-11 LET/YEARS 22
   B6-KATA MOŠKI/MALE ABS 10-11 LET/YEARS 22
   B7-KATA MOŠKI/MALE 8.-3.KYU 12-13 LET/YEARS 13
   B8-KATA MOŠKI/MALE ABS 12-13 LET/YEARS 19
   B9-KATA MOŠKI/MALE 14-15 LET/YEARS 12
   B10-KATA MOŠKI/MALE 16-17 LET/YEARS 5
   B11-KATA MOŠKI/MALE >16 LET/YEAR 7
   B12-KATA MOŠKI/MALE >35 LET/YEAR 4
   D1-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 8-9 L/Y - 30 KG 2
   D2-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 8-9 L/Y + 30 KG 2
   D3-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 10-11 L/Y - 40 KG 14
   D4-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 10-11 L/Y + 40 KG 9
   D5-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y - 45 KG 7
   D6-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y - 50 KG 3
   D7-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y + 50 KG 7
   D8-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y - 47 KG 8
   D9-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y - 54 KG 8
   D10-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y + 54 KG 8
   D11-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y - 53 KG 7
   D12-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y - 59 KG 5
   D13-KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y + 59 KG 16
   D14-KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 - 53 KG 6
   D15-KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 - 60 KG 4
   D16-KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 + 60 KG 6
   D17-KUMITE ŽENSKE/FEMALE >18 LET/YEAR OPEN 7
   E1-KUMITE MOŠKI/MALE 8-9 L/Y - 30 KG 9
   E2-KUMITE MOŠKI/MALE 8-9 L/Y + 30 KG 7
   E3-KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 35 KG 17
   E4-KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 40 KG 13
   E5-KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 45 KG 11
   E6-KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y + 45 KG 8
   E7-KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 40 KG 14
   E8-KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 45 KG 6
   E9-KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 50 KG 5
   E10-KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 55 KG 5
   E11-KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y + 55 KG 15
   E12-KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 52 KG 10
   E13-KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 57 KG 15
   E14-KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 63 KG 9
   E15-KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 70 KG 9
   E16-KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y + 70 KG 8
   E17-KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 55 KG 4
   E18-KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 61 KG 7
   E19-KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 68 KG 8
   E20-KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 76 KG 5
   E21-KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y + 76 KG 8
   E22-KUMITE MOŠKI/MALE U-21 - 68 KG 5
   E23-KUMITE MOŠKI/MALE U-21 - 78 KG 8
   E24-KUMITE MOŠKI/MALE U-21 + 78 KG 6
   E25-KUMITE MOŠKI/MALE >18 LET/YEAR OPEN 18

Na turnirju je nastopilo 374 tekmovalcev/Number of MEN competitors

Na turnirju je nastopilo 237 tekmovalk /Number of WOMEN competitors

Top

ZMAGOVALCI KATEGORIJ / CATEGORY WINNERS

 

KATEGORIJA / CATEGORY Tekmovalec / Competitor Klub / Club Država / Country
  KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-6.KYU <7 LET/YEAR   Kolander Eva   TRBOVLJE   SLOVENIJA
  KATA ŽENSKE/FEMALE ABS <7 LET/YEAR   Sarajloč Stela   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
  KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-5.KYU 8-9 LET/YEARS   Češarek Simona   TRBOVLJE   SLOVENIJA
  KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 8-9 LET/YEARS   Rajko Sonja   FINIDA POREČ   CROATIA
  KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-4.KYU 10-11 LET/YEARS   Avramova Vladanka   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
  KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 10-11 LET/YEARS   Avramova Vladanka   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
  KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-3.KYU 12-13 LET/YEARS   Niznerova Kristinka   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
  KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 12-13 LET/YEARS   Avramova Vladanka   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
  KATA ŽENSKE/FEMALE 14-15 LET/YEARS   Đurđević Nikolina   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KATA ŽENSKE/FEMALE 16-17 LET/YEARS   Maticki Maja   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KATA ŽENSKE/FEMALE 16 LET/YEAR >   Piperin Katarina   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KATA ŽENSKE/FEMALE 35 LET/YEAR >   Golač Štefka   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
  KATA MOŠKI/MALE 8.-6.KYU 7 <   Sytnyk Oleksandr   BUSHIDO   UKRAINE
  KATA MOŠKI/MALE ABS.KYU 7 LET IN ML./Y AND YOUNGER   Nik Borovnik   VELENJE   SLOVENIJA
  KATA MOŠKI/MALE 8.-5.KYU 8-9 LET/YEARS   Avramov Petar   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
  KATA MOŠKI/MALE ABS 8-9 LET/YEARS   Avramov Petar   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
  KATA MOŠKI/MALE 8.-4.KYU 10-11 LET/YEARS   Avramov Petar   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
  KATA MOŠKI/MALE ABS 10-11 LET/YEARS   Radlovački Veljko   EVROPA   SERBIA
  KATA MOŠKI/MALE 8.-3.KYU 12-13 LET/YEARS   Bor Hartl   KOZJANSKO IN OBSOTELJE   SLOVENIJA
  KATA MOŠKI/MALE ABS 12-13 LET/YEARS   Fančo Tomaš   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
  KATA MOŠKI/MALE 14-15 LET/YEARS   Pokrivač Aleš   TVD PARTIZAN LJUTOMER   SLOVENIJA
  KATA MOŠKI/MALE 16-17 LET/YEARS   Srđević Đorđe   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KATA MOŠKI/MALE >16 LET/YEAR   Klaneček Aljaž   EMONA   SLOVENIJA
  KATA MOŠKI/MALE >35 LET/YEAR   Horvat Albin   PESNICA   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 8-9 L/Y - 30 KG   Golač Ajda   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 8-9 L/Y + 30 KG   Pokonechi Ivietta   BUSHIDO   UKRAINE
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 10-11 L/Y - 40 KG   Potisk Laura   ROGAŠKA SLATINA   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 10-11 L/Y + 40 KG   Habjan Nuša   POSTOJNA   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y - 45 KG   Kranjc Lejla   ŽALEC   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y - 50 KG   Haberl Urša   HRASTNIK   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y + 50 KG   Komac Manca   GORICA   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y - 47 KG   Akšamović Sandina   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y - 54 KG   Živić Tamara   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y + 54 KG   Radičević Marina   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y - 53 KG   Pavlović Tamara   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y - 59 KG   Florjančič Kati   GORICA   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y + 59 KG   Žunić Tanja   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 - 53 KG   Tjaša Bertoncelj   MAWASHI POSTOJNA   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 - 60 KG   Ristič Tjaša   KRANJ   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 + 60 KG   Vrbnjak Tanja   TVD PARTIZAN LJUTOMER   SLOVENIJA
  KUMITE ŽENSKE/FEMALE >18 LET/YEAR OPEN   Pušnik Lina   NESTOR   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 8-9 L/Y - 30 KG   Suša Žiga   BREŽICE   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 8-9 L/Y + 30 KG   Mamchyn Maksym   BUSHIDO   UKRAINE
  KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 35 KG   Hotsuliak Oleksii   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
  KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 40 KG   Shapovalov Ihor   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
  KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 45 KG   Danovych Erik   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
  KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y + 45 KG   Saša Grujić   VIROVITICA   CROATIA
  KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 40 KG   Popović Mihajlo   IMPULS   SERBIA
  KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 45 KG   Dvorjak Gal   NESTOR   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 50 KG   Štular Rok   KRANJ   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 55 KG   Jurinec Matevž   RADENCI   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y + 55 KG   Kolander Tadej   TRBOVLJE   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 52 KG   Primožič Tit   KOLEKTOR   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 57 KG   Lazić Marko   OBILIĆ   BiH
  KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 63 KG   Paldum Medin   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
  KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 70 KG   Salapura Đorđe   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y + 70 KG   Kolander Tadej   TRBOVLJE   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 55 KG   Poljo Haris   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
  KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 61 KG   Norskov Jensen Chris   GREVE   DENMARK
  KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 68 KG   Dyshlovenko Yevgenii   TIGRENOK   UKRAINE
  KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 76 KG   Rušiti Ardit   DBV PIRAN   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y + 76 KG   Mišović Bogdan   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KUMITE MOŠKI/MALE U-21 - 68 KG   Kelebić Nenad   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
  KUMITE MOŠKI/MALE U-21 - 78 KG   Španbauer Filip   RADVANJE   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE U-21 + 78 KG   Markač Juš   SHOTOKAN KRANJ   SLOVENIJA
  KUMITE MOŠKI/MALE >18 LET/YEAR OPEN   Markač Juš   SHOTOKAN KRANJ   SLOVENIJA
Top

NOSILCI MEDALJ / MEDAL WINNERS

 

KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-6.KYU <7 LET/YEAR
1.mesto:   Kolander Eva   TRBOVLJE   SLOVENIJA
2.mesto:   Kandut Zoja   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
3.mesto:      
3.mesto:      
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE ABS <7 LET/YEAR
1.mesto:   Sarajloč Stela   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
2.mesto:   Kolander Eva   TRBOVLJE   SLOVENIJA
3.mesto:      
3.mesto:      
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-5.KYU 8-9 LET/YEARS
1.mesto:   Češarek Simona   TRBOVLJE   SLOVENIJA
2.mesto:   Rajko Sonja   FINIDA POREČ   CROATIA
3.mesto:   Pokonechi Ivietta   BUSHIDO   UKRAINE
3.mesto:   Grgić Inga   GLOBUS ČAKOVEC   CROATIA
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 8-9 LET/YEARS
1.mesto:   Rajko Sonja   FINIDA POREČ   CROATIA
2.mesto:   Holečková Chiara   GOJU KAI BRATISLAVA   SLOVAKIA
3.mesto:   Alisa Islamović   SHOTOKAN VELENJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Golač Ajda   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-4.KYU 10-11 LET/YEARS
1.mesto:   Avramova Vladanka   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
2.mesto:   Vidova Tamara   GOJU KAI BRATISLAVA   SLOVAKIA
3.mesto:   Ganzitti Nia   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Ajla Islamović   SHOTOKAN VELENJE   SLOVENIJA
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 10-11 LET/YEARS
1.mesto:   Avramova Vladanka   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
2.mesto:   Niznerova Kristinka   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
3.mesto:   Havranová Bianka   GOJU KAI BRATISLAVA   SLOVAKIA
3.mesto:   Čukanova Michaela   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE 8.-3.KYU 12-13 LET/YEARS
1.mesto:   Niznerova Kristinka   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
2.mesto:   Suša Hana   BREŽICE   SLOVENIJA
3.mesto:   Omerzo Nika   BREŽICE   SLOVENIJA
3.mesto:   Avramova Vladanka   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE ABS 12-13 LET/YEARS
1.mesto:   Avramova Vladanka   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
2.mesto:   Andonovska Kejti   GLADIJATOR   MACEDONIA
3.mesto:   Brina Lucija Štruc   SHOTOKAN VELENJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Dimoski Valentina   UNION SV WALS-LASCHENSKY   AUSTRIA
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE 14-15 LET/YEARS
1.mesto:   Đurđević Nikolina   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Urleb Ana   LOVRENC NA POHORJU   SLOVENIJA
3.mesto:   Simonič Maša   KOVINAR MARIBOR   SLOVENIJA
3.mesto:   Klačar Danijela   POTOCI   MONTENEGRO
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE 16-17 LET/YEARS
1.mesto:   Maticki Maja   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Urleb Ana   LOVRENC NA POHORJU   SLOVENIJA
3.mesto:   Gagić Tijana   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Galič Nastja   BREŽICE   SLOVENIJA
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE 16 LET/YEAR >
1.mesto:   Piperin Katarina   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Valentíková Martina   GOJU KAI BRATISLAVA   SLOVAKIA
3.mesto:   Galič Nastja   BREŽICE   SLOVENIJA
3.mesto:   Anja Hladnik   MAWASHI POSTOJNA   SLOVENIJA
Top

 

KATA ŽENSKE/FEMALE 35 LET/YEAR >
1.mesto:   Golač Štefka   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
2.mesto:   Arlič Petra   ŠD DINAMIK CELJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Natalija A. Kenda   VELENJE   SLOVENIJA
3.mesto:      
Top

 

KATA MOŠKI/MALE 8.-6.KYU 7 <
1.mesto:   Sytnyk Oleksandr   BUSHIDO   UKRAINE
2.mesto:   Nelis Husejnović   SHOTOKAN VELENJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Shelepnickiy Illia   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
3.mesto:   Topličanec Nikola   GLOBUS ČAKOVEC   CROATIA
Top

 

KATA MOŠKI/MALE ABS.KYU 7 LET IN ML./Y AND YOUNGER
1.mesto:   Nik Borovnik   VELENJE   SLOVENIJA
2.mesto:   Klemenčič Taj   SHOTOKAN BOHINJ   SLOVENIJA
3.mesto:      
3.mesto:      
Top

 

KATA MOŠKI/MALE 8.-5.KYU 8-9 LET/YEARS
1.mesto:   Avramov Petar   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
2.mesto:   Kotyk Ruslan   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
3.mesto:   Markuljevič Uroš   TRBOVLJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Markuljevič Marko   TRBOVLJE   SLOVENIJA
Top

 

KATA MOŠKI/MALE ABS 8-9 LET/YEARS
1.mesto:   Avramov Petar   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
2.mesto:   Kozmeniuk Maksym   BUSHIDO   UKRAINE
3.mesto:   Tosun Emre   UNION SV WALS-LASCHENSKY   AUSTRIA
3.mesto:   Tosun Cenk   UNION SV WALS-LASCHENSKY   AUSTRIA
Top

 

KATA MOŠKI/MALE 8.-4.KYU 10-11 LET/YEARS
1.mesto:   Avramov Petar   URBAN INVEST KAVADARCI   MACEDONIA
2.mesto:   Klobasa Blaž   GORNJA RADGONA   SLOVENIJA
3.mesto:   Malačič Peter   MON CHI   SLOVENIJA
3.mesto:   Bodnar Vsevolod   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
Top

 

KATA MOŠKI/MALE ABS 10-11 LET/YEARS
1.mesto:   Radlovački Veljko   EVROPA   SERBIA
2.mesto:   Tabak Oleksandr   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
3.mesto:   Tomaž Hudales   SHOTOKAN VELENJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Aletić Endis   TIGER VELENJE   SLOVENIJA
Top

 

KATA MOŠKI/MALE 8.-3.KYU 12-13 LET/YEARS
1.mesto:   Bor Hartl   KOZJANSKO IN OBSOTELJE   SLOVENIJA
2.mesto:   Burlak Timotej   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Domen Borovnik   VELENJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Kandut Sašo   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
Top

 

KATA MOŠKI/MALE ABS 12-13 LET/YEARS
1.mesto:   Fančo Tomaš   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
2.mesto:   Kolander Tadej   TRBOVLJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Bogataj Medard   KRANJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Meulli Davide   GLC FIJLKAM   ITALY
Top

 

KATA MOŠKI/MALE 14-15 LET/YEARS
1.mesto:   Pokrivač Aleš   TVD PARTIZAN LJUTOMER   SLOVENIJA
2.mesto:   Jaka Taler   SHOTOKAN BOHINJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Šumlaj Aljaž   BREŽICE   SLOVENIJA
3.mesto:   Rakić David   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
Top

 

KATA MOŠKI/MALE 16-17 LET/YEARS
1.mesto:   Srđević Đorđe   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Dajčman Tadej   LOVRENC NA POHORJU   SLOVENIJA
3.mesto:   Pokrivač Aleš   TVD PARTIZAN LJUTOMER   SLOVENIJA
3.mesto:   Bašič Adis   TRBOVLJE   SLOVENIJA
Top

 

KATA MOŠKI/MALE >16 LET/YEAR
1.mesto:   Klaneček Aljaž   EMONA   SLOVENIJA
2.mesto:   Panterotto Stefano   GLC FIJLKAM   ITALY
3.mesto:   Dajčman Tadej   LOVRENC NA POHORJU   SLOVENIJA
3.mesto:   Kubovič René   GOJU KAI BRATISLAVA   SLOVAKIA
Top

 

KATA MOŠKI/MALE >35 LET/YEAR
1.mesto:   Horvat Albin   PESNICA   SLOVENIJA
2.mesto:   Zyma Andriy   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
3.mesto:   Rukše Mihael   KRKA NOVO MESTO   SLOVENIJA
3.mesto:   Kafadar Franjo   ZMAJ LJUBLJANA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 8-9 L/Y - 30 KG
1.mesto:   Golač Ajda   SHOTOKAN OPLOTNICA   SLOVENIJA
2.mesto:   Rajko Sonja   FINIDA POREČ   CROATIA
3.mesto:      
3.mesto:      
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 8-9 L/Y + 30 KG
1.mesto:   Pokonechi Ivietta   BUSHIDO   UKRAINE
2.mesto:   Uljanić Valnea   SENSEI PAZIN   CROATIA
3.mesto:      
3.mesto:      
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 10-11 L/Y - 40 KG
1.mesto:   Potisk Laura   ROGAŠKA SLATINA   SLOVENIJA
2.mesto:   Jurinec Eva   RADENCI   SLOVENIJA
3.mesto:   Rebolj Manca   KRANJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Kozlinger Maja   VIROVITICA   CROATIA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 10-11 L/Y + 40 KG
1.mesto:   Habjan Nuša   POSTOJNA   SLOVENIJA
2.mesto:   Žerjav Nuša   POLZELA   SLOVENIJA
3.mesto:   Blaževič Sara   VIROVITICA   CROATIA
3.mesto:   Jović Mara   GORICA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y - 45 KG
1.mesto:   Kranjc Lejla   ŽALEC   SLOVENIJA
2.mesto:   Belehar Patricija   SHOTOKAN KRANJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Kečkeš Elena   GLOBUS ČAKOVEC   CROATIA
3.mesto:   Suša Hana   BREŽICE   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y - 50 KG
1.mesto:   Haberl Urša   HRASTNIK   SLOVENIJA
2.mesto:   Hočevar Iris   ŽALEC   SLOVENIJA
3.mesto:   Florjančič Ana   GORICA   SLOVENIJA
3.mesto:      
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 12-13 L/Y + 50 KG
1.mesto:   Komac Manca   GORICA   SLOVENIJA
2.mesto:   Palashevskaya Iulia   TIGRENOK   UKRAINE
3.mesto:   Keršič Ahlin Ajda   KRANJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Anja Rajgl   KOZJANSKO IN OBSOTELJE   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y - 47 KG
1.mesto:   Akšamović Sandina   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
2.mesto:   Schimpf Alina   NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND   GERMANY
3.mesto:   Tonja Hladnik   MAWASHI POSTOJNA   SLOVENIJA
3.mesto:   Bubnjič Monika   VIROVITICA   CROATIA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y - 54 KG
1.mesto:   Živić Tamara   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Ekmečić Milica   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Bergonzini Alice   GLC FIJLKAM   ITALY
3.mesto:   Palashevskaya Iulia   TIGRENOK   UKRAINE
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 14-15 L/Y + 54 KG
1.mesto:   Radičević Marina   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Maja Stare   SHOTOKAN BOHINJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Smiljan Kiti   NESTOR   SLOVENIJA
3.mesto:   Pučko Lara   RADVANJE   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y - 53 KG
1.mesto:   Pavlović Tamara   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Ristik Hristina   BOTONI SKOPJE   MACEDONIA
3.mesto:   Dukić Vera   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Planinc Petra   BREŽICE   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y - 59 KG
1.mesto:   Florjančič Kati   GORICA   SLOVENIJA
2.mesto:   Đorđević Sara   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Vasileva Marija   BOTONI SKOPJE   MACEDONIA
3.mesto:   Stegel Tina   POSTOJNA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE 16-17 L/Y + 59 KG
1.mesto:   Žunić Tanja   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Janković Aleksandra   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Desislava Plachkova Maria   TIGAR SKOPJE   MACEDONIA
3.mesto:   Stanko Sara   SHOTOKAN GROSUPLJE   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 - 53 KG
1.mesto:   Tjaša Bertoncelj   MAWASHI POSTOJNA   SLOVENIJA
2.mesto:   Preković Jelena   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Godnič Anja   KRANJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Čatakovič Dijana   KOLEKTOR   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 - 60 KG
1.mesto:   Ristič Tjaša   KRANJ   SLOVENIJA
2.mesto:   Preković Jovana   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:      
3.mesto:      
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE U-21 + 60 KG
1.mesto:   Vrbnjak Tanja   TVD PARTIZAN LJUTOMER   SLOVENIJA
2.mesto:   Tamara Pokrajac   KING   SERBIA
3.mesto:   Pušnik Lina   NESTOR   SLOVENIJA
3.mesto:   Nikolić Nevena   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
Top

 

KUMITE ŽENSKE/FEMALE >18 LET/YEAR OPEN
1.mesto:   Pušnik Lina   NESTOR   SLOVENIJA
2.mesto:   Bezgovšek Vesna   POLZELA   SLOVENIJA
3.mesto:   Ristič Tjaša   KRANJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Stepashko Anastasiya   TIGRENOK   UKRAINE
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 8-9 L/Y - 30 KG
1.mesto:   Suša Žiga   BREŽICE   SLOVENIJA
2.mesto:   Sytnyk Oleksandr   BUSHIDO   UKRAINE
3.mesto:   Kotyk Ruslan   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
3.mesto:   Kiss Michal   LAUGARICIO TRENCIN   SLOVAKIA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 8-9 L/Y + 30 KG
1.mesto:   Mamchyn Maksym   BUSHIDO   UKRAINE
2.mesto:   Sigolaev Egor   TIGRENOK   UKRAINE
3.mesto:   Abramovič Igor   GORICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Kozmeniuk Maksym   BUSHIDO   UKRAINE
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 35 KG
1.mesto:   Hotsuliak Oleksii   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
2.mesto:   Zadorozhnyi Aleksandr   TIGRENOK   UKRAINE
3.mesto:   Černiansky Peter   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
3.mesto:   Karnaukh Glib   TIGRENOK   UKRAINE
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 40 KG
1.mesto:   Shapovalov Ihor   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
2.mesto:   Tymchyshyn Volodymyr   BUSHIDO   UKRAINE
3.mesto:   Nemanja Točaković   SHOTOKAN VELENJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Keršič Ahlin Žan   KRANJ   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y - 45 KG
1.mesto:   Danovych Erik   UKRAINIAN KARATE FEDERATION   UKRAINE
2.mesto:   Mutton Marco   GLC FIJLKAM   ITALY
3.mesto:   Vranič Nejc   POLZELA   SLOVENIJA
3.mesto:   Juric Sandro   SALZBURGER KARATE VERBAND   AUSTRIA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 10-11 L/Y + 45 KG
1.mesto:   Saša Grujić   VIROVITICA   CROATIA
2.mesto:   Radenič Pavle   VIROVITICA   CROATIA
3.mesto:   Leithner Florian Tobias   GORNJA RADGONA   SLOVENIJA
3.mesto:   Prelc Ajan   POSTOJNA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 40 KG
1.mesto:   Popović Mihajlo   IMPULS   SERBIA
2.mesto:   Hafnar Peter   SHOTOKAN KRANJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Zidar Domen   TRBOVLJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Hoda Mykhailo   BUSHIDO   UKRAINE
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 45 KG
1.mesto:   Dvorjak Gal   NESTOR   SLOVENIJA
2.mesto:   Kyrychenko Artur   BUSHIDO   UKRAINE
3.mesto:   Haubold Janne   NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND   GERMANY
3.mesto:   Makarovič Staš   GORICA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 50 KG
1.mesto:   Štular Rok   KRANJ   SLOVENIJA
2.mesto:   Buzmakov Georgiy   TIGRENOK   UKRAINE
3.mesto:   Yershov Andrii   BUSHIDO   UKRAINE
3.mesto:   Fančo Tomaš   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y - 55 KG
1.mesto:   Jurinec Matevž   RADENCI   SLOVENIJA
2.mesto:   Gyurik Ady   TJ RAPID BRATISLAVA   SLOVAKIA
3.mesto:   Bogataj Medard   KRANJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Bajuk Benjamin   KOLEKTOR   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 12-13 L/Y + 55 KG
1.mesto:   Kolander Tadej   TRBOVLJE   SLOVENIJA
2.mesto:   Kacin Aljaž   GORICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Mercadini Riccardo        GLC FIJLKAM   ITALY
3.mesto:   Juriševič Luka   DBV PIRAN   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 52 KG
1.mesto:   Primožič Tit   KOLEKTOR   SLOVENIJA
2.mesto:   Mišović Despot   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Kick Niko   NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND   GERMANY
3.mesto:   Kacin Aljaž   GORICA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 57 KG
1.mesto:   Lazić Marko   OBILIĆ   BiH
2.mesto:   Perc Luka   TRBOVLJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Pavlov Vasil   TIGAR SKOPJE   MACEDONIA
3.mesto:   Osrečki Sebastjan   ROGAŠKA SLATINA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 63 KG
1.mesto:   Paldum Medin   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
2.mesto:   Kajtna Tilen   NESTOR   SLOVENIJA
3.mesto:   Ilić Stefan   OBILIĆ   BiH
3.mesto:   Zahirović Meris   OBILIĆ   BiH
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y - 70 KG
1.mesto:   Salapura Đorđe   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Lagunov Igor   TIGRENOK   UKRAINE
3.mesto:   Dyshlovenko Yevgenii   TIGRENOK   UKRAINE
3.mesto:   Joksimović Stefan   SHOTOKAN GROSUPLJE   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 14-15 L/Y + 70 KG
1.mesto:   Kolander Tadej   TRBOVLJE   SLOVENIJA
2.mesto:   Talić Marko   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Hoda Denys   BUSHIDO   UKRAINE
3.mesto:   Blaž Gajšek   SHOTOKAN VELENJE   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 55 KG
1.mesto:   Poljo Haris   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
2.mesto:   Hribovšek Blaž   TRBOVLJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Perc Luka   TRBOVLJE   SLOVENIJA
3.mesto:   Ferlin Luka   TRBOVLJE   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 61 KG
1.mesto:   Norskov Jensen Chris   GREVE   DENMARK
2.mesto:   Stojan Filip   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Edin Dino Širić   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
3.mesto:   Gorenc Denis   HRASTNIK   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 68 KG
1.mesto:   Dyshlovenko Yevgenii   TIGRENOK   UKRAINE
2.mesto:   Đukanović Bogdan   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Otrin Teo   GORICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Akšamović Jasmin   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y - 76 KG
1.mesto:   Rušiti Ardit   DBV PIRAN   SLOVENIJA
2.mesto:   Tintor Aleksandar   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Žuber Kevin   GORICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Jović Nenad   GORICA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE 16-17 L/Y + 76 KG
1.mesto:   Mišović Bogdan   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Dajčman Tadej   LOVRENC NA POHORJU   SLOVENIJA
3.mesto:   Boltar Mirko   GORICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Šumandl Patrik   GORICA   SLOVENIJA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE U-21 - 68 KG
1.mesto:   Kelebić Nenad   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
2.mesto:   Blatnik Jernej   NESTOR   SLOVENIJA
3.mesto:   Žganjar Rok   PTUJ   SLOVENIJA
3.mesto:   Čvirik Martin   SK PKZ PUCHOV   SLOVAKIA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE U-21 - 78 KG
1.mesto:   Španbauer Filip   RADVANJE   SLOVENIJA
2.mesto:   Šolević Stefan   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Mijalković Uroš   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
3.mesto:   Gogić Denis   NOVI GRAD SARAJEVO   BiH
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE U-21 + 78 KG
1.mesto:   Markač Juš   SHOTOKAN KRANJ   SLOVENIJA
2.mesto:   Jahič Haris   GORICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Antoniuk Andrii   BUSHIDO   UKRAINE
3.mesto:   Šestakov Aleksandar   NACIONALNI TIM SERBIA   SERBIA
Top

 

KUMITE MOŠKI/MALE >18 LET/YEAR OPEN
1.mesto:   Markač Juš   SHOTOKAN KRANJ   SLOVENIJA
2.mesto:   Jahič Haris   GORICA   SLOVENIJA
3.mesto:   Budihna Sebastjan   ŽALEC   SLOVENIJA
3.mesto:   Španbauer Filip   RADVANJE   SLOVENIJA
Top Top