4 MEDALJE NA MEDNARODNEM TUNRIRJU V KRANJU

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
A - ŠTIRI OSVOJENE MEDALJE NA MEDNARODNEM TURNIRJU V KRANJU
B - DAVID BABIČ JE OSVOJIL SREBRNO MEDALJO V ŠPORTNIH BORBAH NA TURNIRJU V KRANJU
C - ALEN ISAKOVIČ JE OSVOJIL BRONASTO MEDALJO V ŠPORTNIH BORBAH NA TURNIRJU V KRANJU

V kranjski športni dvorani Planina je potekal 16. Mednarodni turnir »Kranj open« na katerem je nastopilo 330 tekmovalcev iz 6 držav. Karate klub Trbovlje so zastopali Sabina Fazlič, David Babič, Tilen Medved, Alen Isakovič, Erik Teo Košmrlj, Luka Perc, Timotej Zupančič in Blaž Hribovšek. Vodil jih je trener Miha Kovačič.

Tokrat so trboveljski tekmovalci nastopali samo v športnih borbah, kjer se uspeli osvojiti štiri medalje. V kategoriji mlajših kadetov do 40 kilogramov je David Babič šele v finalu moral priznati premoč tekmovalcu iz Nove Gorice. Alen Isakovič je v kategoriji do 50 kilogramov po dobrih nastopih osvojil bron. Timotej Zupančič je v kategoriji mladincev do76 kilogramov prav tako osvojil tretje mesto. Blaž Hribovšek pa je v finalu kategoriji članov do 60 kilogramov odlično nastopal proti aktualnemu viceprvaku Evrope v kategoriji mlajših članov in po neodločenemu rezultatu v rednem delu izgubil po sodniški odločitvi z 2:3. Trboveljski tekmovalci naslednji vikend nadaljujejo z nastopi na tekmi v Velenju in reprezentančnimi pripravami v Kranju.

Vse, ki bi se radi vpisali v Karate klub Trbovlje vabimo, da se nam pridružijo v ponedeljek ali sredo ob 17.00 uri v Večnamenskem prostoru Osnovne šole Trbovlje.

BORBE POSAMEZNO:
Ml. kadeti do 40 kg: