TRBOVELJČANOM TRI MEDALJE NA TURNIRJU V ČAKOVCU NA HRVAŠKEM

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
TRBOVELJČANOM TRI MEDALJE NA TURNIRJU V ČAKOVCU
BLAŽ JE OSVOJIL BRONASTO MEDALJO NA TURNIRJU V ČAKOVCU
LUKA JE OSVOJIL SREBRNO MEDALJO NA TURNIRJU V ČAKOVCU
AJDIN JE OSVOJIL SREBRNO MEDALJO NA TURNIRJU V ČAKOVCU

V soboto, 5. septembra, je v Čakovcu na Hrvaškem potekal 19. Mednarodni karate turnir »Međimurje open«. Na tekmovanju je nastopilo kar 800 tekmovalk in tekmovalcev iz 9 držav. Karate klub Trbovlje so zastopali Ervin Salkič, Domen Zidar, Ajdin Mujkanovič, Luka Ferlin, Luka Perc, Stefan Joksimovič in Blaž Hribovšek.

Vodila sta jih trenerja Tim Žlak in Jernej Simerl.
Vseh sedem trboveljskih tekmovalcev je nastopilo v športnih borbah. Tokrat se je trem uspelo uvrstiti na zmagovalni oder. Bronasto medaljo je osvojil Blaž Hribovšek. Stopničko višje sta stopila Ajdin Mujkanovič in Luka Ferlin ter tako končala tekmovanje s srebrnima medaljama. Tokratni osmoljenec je bil Stefan Joksimovič, ki je po zmagi v prvem krogu tudi v drugem korakal proti zmagi, a so mu jo v zadnji sekundi speljali sodniki z dosojeno točko domačemu tekmovalcu, ki so jo pa videli le oni. Ob koncu tekmovanja sta bila trenerja zadovoljna z nastopi trboveljskih tekmovalcev, saj jih je poleg dobro opravljenih borb krasila tudi velika želja po zmagi, kar zagotavlja odlično podlago za nadaljnje delo v tekočem šolskem letu.

Vse, ki bi se radi vpisali v Karate klub Trbovlje vabimo, da se nam pridružijo v ponedeljek ali sredo ob 17.00 uri v Večnamenskem prostoru Osnovne šole Trbovlje.

Kadeti +70 kg:
2. mesto: Ajdin MUJKANOVIČ