STEFAN JOKSIMOVIĆ BO NASTOPIL NA MLADINSKEM SVETOVNEM PRVENSTVU V DALJNI INDONEZIJI

V nedeljo, 8. novembra, je iz Brnika proti daljni Jakarti odletela slovenska reprezentanca v karateju, ki se bo udeležila 9. Svetovnega prvenstva za kadete, mladince in mlajše člane v Indoneziji od 12. do 15. novembra. Mesto v reprezentanci si je s svojimi dobrimi nastopi zagotovil tudi član našega kluba Stefan Joksimović.

V zadnjih dneh pred odhodom na svetovno prvenstvo so se klubski trenerji v sodelovanju z reprezentančnimi potrudili, da bo Stefan pripravljen tako taktično kot psihično, da zaradi pomembnosti nastopa ne bo popustil in da se bo spopadel s svojim nasprotniki ravno tako kot na ostalih domačih in mednarodnih tekmovanjih. Kvalitetni vsakodnevni treningi vlivajo mladim slovenskim reprezentantom optimizem pred srečanjem najboljših mladih karateistov na svetu. V klubu verjamemo, da bo Stefan kvalitetno zastopal barve slovenske reprezentance in posledično tudi trboveljskega karate kluba

Dodaj odgovor